Kontaktid

Kontaktid

                                                                                        
AS Räpina Haigla Võru mnt 1, Räpina 64504

Info/registratuur E - K 7.30 - 15.30 N 7.30 - 17.00 R 7.30 - 14.00 telefonil 79 99 244

Õendus- ja hooldusosakonna valveõe telefon 79 99 240

telefon
e-post

Juhatuse esimees Miia-Kersti Sultsmann

7999 237
5167 760
miia@rapinahaigla.ee
Ööpäevaringsele hooldusele registreerumine:
õendusjuht Taimi Randma
7999 235 taimi@rapinahaigla.ee
Statsionaarsele õendusabile registreerumine : dr Stepan Sahnjuk 7999 233 stepan@rapinahaigla.ee
Majandusjuhataja: Tarmo Rämson 7999 234 tarmo@rapinahaigla.ee
Pearaamatupidaja: Piret Varjund 7999 241 piretV@rapinahaigla.ee
Koduõendusteenuse tellimused: Sigrid Lillemäe 7999 239 sigrid@rapinahaigla.ee
Köögijuhataja: Aigi Soosalu 7999 236

aigi@rapinahaigla.ee